DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Jednotlivá velikost natáček řady NATURAL CURL InLei® velikost L1

“NATURAL CURL” L1  natáčka velikosti L1 z řady “natural curl” je nejčastěji používaná natáčka pro středně dlouhé řasy. 
Natáčka je vyrobena z velmi jemného silikonu, který vám pomůže k dokonalé lineární aplikaci řas. Při výběru té vhodné pro vaši klientku musíte změřit délku řas, která musí přesahovat polovinu natáčky, ale špička nesmí být v jejím záhybu. Kulma L1 poskytuje přirozený, ale zároveň poutavý efekt.

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • PLATINUM  silikon  (jediný svého druhu),  autoklávovatelný!
  • Velikost:  L1
  • Obsahuje  6 párů  natáček 
  • Pouze  pro profesionální použití
  • EAN: 8055271720098
430 Kč
Dostupnost: Skladem
Jednotlivá velikost natáček řady NATURAL CURL InLei® velikost L1

Detailní popis produktu

Sada obsahuje konkrétní velikost natáčky z nabídky řady NATURAL CURL. 100% vyrobeno v Itálii. Pouze pro profesionální použití. Obsah: 6 párů (konkrétní zvolená velikost)

VLASTNOSTI natáček InLei®

Všechny natáčky InLei® jsou výhradně vyrobeny v Itálii: od nápadu po realizaci designu, od vytvoření formy po použití vysoce kvalitního 100% platinického silikonu: hypoalergenní, jemný a velmi měkký.

K dispozici je 10 různých tvarů: 5 velikostí pro řadu "perfect curl" a 5 pro řadu "natural curl" - od S / S1 po XXL / XXL1.

Tyto natáčky jsou nedeformovatelné, odolné, měkké a obepínající. Prostřednictvím specifických testů, zkoušek a různých srovnání se nám podařilo vyvinout skutečně jedinečný a nenapodobitelný nástroj, který uspokojí potřeby každého Lamimakera. Jejich tvar zcela obepíná oko zákazníka, aniž by vyvolával pocity nepohodlí, aniž by je zatěžoval a neštípal.

JEDINÉ VÍCEÚČELOVÉ A AUTOKLÁVOVATELNÉ!

Je vhodné je ihned po vyjmutí z oka velmi dobře umýt čistícím mýdlem, aby zůstaly bílé a průhledné co nejdéle. Když v důsledku opakovaného používání barviv velmi ztmavnou, je třeba je vyhodit a vyměnit. Autoklávování jim může pomoci zesvětlit.

Pro jejich správnou dezinfekci doporučujeme používat dezinfekční prostředek speciálně pro natáčky a profesionální nástroje, jako je InLei® F PLUS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: