DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Kompletní sada natáček InLei®

Sada natáček In Lei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® z řady „PERFECT CURL“ a „NATURAL CURL“ . Tato sada je strukturována tak, abyste měli vždy s sebou široký výběr velikostí. Když se objeví nová klientka a my ještě nevíme, která natáčka je pro její typ řas nejlepší, budeme potřebovat širokou a kompletní řadu, abychom vybrali tu perfektní.

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • PLATINUM silikon (jediný svého druhu), autoklávovatelný!
  • Mix 8 párů: S, M, L, XL - S1, M1, L1, XL1
  • Pouze  pro profesionální použití
  • EAN: 8055271720005
770 Kč
Dostupnost: Skladem
Kompletní sada natáček InLei®

Detailní popis produktu

Sada natáček InLei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® – řady „PERFECT CURL“ a „NATURAL CURL“ .

VLASTNOSTI natáček InLei®

Všechny natáčky InLei® jsou výhradně vyrobeny v Itálii: od nápadu po realizaci designu, od vytvoření formy po použití vysoce kvalitního 100% platinického silikonu: hypoalergenní, jemný a velmi měkký.

K dispozici je 10 různých tvarů: 5 velikostí pro řadu "perfect curl" a 5 pro řadu "natural curl" - od S / S1 po XXL / XXL1.

Tyto natáčky jsou nedeformovatelné, odolné, měkké a obepínající. Prostřednictvím specifických testů, zkoušek a různých srovnání se nám podařilo vyvinout skutečně jedinečný a nenapodobitelný nástroj, který uspokojí potřeby každého Lamimakera. Jejich tvar zcela obepíná oko zákazníka, aniž by vyvolával pocity nepohodlí, aniž by je zatěžoval a neštípal.

JEDINÉ VÍCEÚČELOVÉ A AUTOKLÁVOVATELNÉ!

Je vhodné je ihned po vyjmutí z oka velmi dobře umýt čistícím mýdlem, aby zůstaly bílé a průhledné co nejdéle. Když v důsledku opakovaného používání barviv velmi ztmavnou, je třeba je vyhodit a vyměnit. Autoklávování jim může pomoci zesvětlit.

Pro jejich správnou dezinfekci doporučujeme používat dezinfekční prostředek speciálně pro natáčky a profesionální nástroje, jako je InLei® F PLUS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: