DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Kompletní sada natáček InLei®

Neohodnoceno

Sada natáček In Lei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® řady

770 Kč
Dostupnost: Skladem
Kompletní sada natáček InLei®
Neohodnoceno
71 kompletni sada natacek inlei
Akce

Detailní popis produktu

In Lei® „TOTAL“-mix silikonových natáček, 8 velikostí

Sada natáček In Lei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® řady „PERFEKTNÍ NATOČENÍ“ a „PŘIROZENÉ NATOČENÍ“. Tato sada vám umožňuje mít stále u sebe široké spektrum natáček různých rozměrů. Když přijde nová zákaznice a my zatím nevíme, jaká natáčka bude pro její typ řas vhodná, potřebujeme mít k dispozici širokou a kompletní řadu, abychom zvolily tu nejlepší.

  • Vyrobeno 100% v Itálii
  • PLATINOVÝ silikon (jedinečný svého druhu), lze jej sterilizovat v autoklávu!
  • Mix 8 párů: S, M, L, XL - S1, M1, L1, XL1
  • Pouze pro profesionální použití
  • EAN: 8055271720005

Natáčky „TOTAL“ In Lei® kompletně vyvinuli, navrhli a vytvořili profesionálové v oblasti laminace řas v Itálii, a to v úzké spolupráci s techniky specializovanými na zpracování platinového silikonu (zcela nealergenního a velmi měkkého a odolného). Prostřednictvím specifických testů, zkoušek a různých srovnání se nám podařilo vyvinout skutečně jedinečný a nenapodobitelný nástroj, který uspokojí jakýkoli požadavek vyplývající z potřeb stylistek zabývajících se laminací.

Sada natáček In Lei® „TOTAL“ obsahuje všechny natáčky In Lei® řady „PERFEKTNÍ NATOČENÍ“ a „PŘIROZENÉ NATOČENÍ“.

Poté, co si zvolíte nejvhodnější natáčky pro své klientky, můžete sadu „TOTAL“ doplnit nákupem jediného rozměru ONE/S; ONE/M ....

Natáčky In Lei® jsou nedeformovatelné, odolné, měkké, nenáročné a snadno použitelné. Jejich tvar zahrne celé oko klientky, nevyvolává však nepříjemné pocity, nezatěžuje a nepíchá.

Jedná se o jediné natáčky, které se dají použít OPAKOVANĚ a které lze sterilizovat v autoklávu!

Musí se vyhodit a vyměnit až v okamžiku, kdy jsou příliš tmavé v důsledku opakovaného používání barev. Jeden pár natáček se dá použít až maximálně 15krát.

Doporučujeme je velmi dobře umýt mycím prostředkem ihned po sundání z oka, aby byla co nejdéle zajištěna jejich průsvitnost.

K jejich řádné dezinfekci doporučujeme používat In Lei® „F PLUS“, dezinfekční přípravek, který byl speciálně navržen k dezinfekci natáček a nástrojů In Lei®. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: