DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Showcase

C3F1077F-0AD7-46AF-BC72-6E97B2DBB1CE

Na co se můžete těšit?
 

Společně zažijeme světovou premiéru uvedení nového produktu Lash Filler. Budeme se učit novým postupům a dozvíme se o nejnovějších inovacích mezi prvními. Samotná zakladatelka společnosti InLei, Tatiana Shcherbina, nejenže nám vše představí, ale hlavně nás ponoří do světa experiential marketingu. To vše pro vás, abyste byli lídrem na trhu, vždy o krok napřed a mohli poskytovat tu nejlepší kvalitu. Odborný program je naplněn a obohacen o velkou dávku praxe. Budete pozorně sledovat každý krok procedur Lash Filler a Brow Bomber, abyste byli připraveni poskytnout nejlepší služby. Naše skvělé trenérky připravují workshopy, přičemž mohou svou kvalitu potvrdit i svými vítězstvími v prestižních soutěžích.

Na co se můžete ještě těšit ?

 • tištěný certifikát
 • dárky
 • nákup materiálu InLei a Carevna přímo na místě s 20-30% slevou na vybrané zboží 
 • catering 
 • zážitek z krásného místa a nádherných
 • nové příležitosti a přátelství v oboru 
 • krásné fotky a video pro vaše promo

A19DFB74-F8E3-410B-AFD7-070155C47185

Místo konání:
Bohemia Na Výstavišti 

Výstaviště 67
Praha 7 - Holešovice 
170 00

 
podrobné informace o dopravě a parkování: https://navystavisti.cz/pronajem-prostor/bohemia/

Harmonogram 

10:00 registrace + welcome drink
10:30 Experience Marketing - Tatiana Shcherbyna
11:15 Workshop Brow Bomber - Luci Valocsai
12:15 light lunch
13:00 Styling dokonalých řas - Ekaterina Kimlová
13:45 Lash Filler 25.9 otvírá novou éru krásy - Tatiana Shcherbyna
14:30 coffee break
15:00 Workshop Lash Filler - Aneta Soumarová 
17:00 slavnostní ukončení 

CD647B2C-40BA-4C6E-AA31-CFB0CDC8166D
DRESSCODE: Barvy InLei (černá, bílá, tyrkysová) jsou na vás. Můžete přijít celí v černém nebo celí v bílém, nebo si udělat kombinaci a doplnit i barvou InLei. Určitě nádherný prostor, kde se akce bude konat, zaslouží elegantní oblečení. Dejte si záležet, abyste se cítili výjimečně.

Témata a přednášející:


E768ABAE-CD50-4285-8BD4-9452139FE66D
 

A je nám cti, že tuhle inovaci tuhle novou revoluci, která potvrzuje že značka InLei drží své první místo v oblasti liftingu a laminaci. Představu samotná zakládatelka a vývojář značky InLei. Vysvětli proč došlo k změně. Ukáže nové testy, které prokázaly ještě lepší výsledek. 

Experience marketing 

Kolikrát jste slyšeli frázi "Žijeme ve světě, kde..."? Tato fráze obsahuje mnoho konceptů a zároveň nic neříká. V každé éře existuje svůj druh apokalypsy: přemýšlejte o vynálezu automobilu, který zásadně změnil zvyk používání kočárů tažených koňmi a otevřel možnost cestovat stovky kilometrů za pár hodin. V kinematografii jsme přešli od němého filmu k rozlišení 8K. V oblasti krásy jsme začali s natáčením vlasů, které trvalo 10 hodin, a dostali jsme se k procedurám a prodloužení řas za pouhých 50 minut. Každá oblast dosáhla maximálních výšin díky několika jednoduchým, ale klíčovým konceptům, zejména:

 Inovace: Další z těch slov, které se zdají prázdné, ale jedno lze říci jistě: teď, více než kdy jindy, potřebuje každá realita rozvinutou kulturu inovací.

 Výhradně kvalitní produkt: Jedna z základních složek každé značky, což bohužel pro mnohé připadá jen jako maličkost, ale pamatujte si, že pokud dokonalost nevytvoříte vy, udělá to někdo jiný. To je zásadní faktor úspěchu. 

Experience Marketing nebo marketing zážitků začíná právě tímto, zahrnuje důležitost autenticity, emocí vyvolaných při prvním kontaktu s produktem a opakujících se při každém setkání s ním. A která podněcuje pozitivní změny, narativního zážitku, vyprávějícího o značce nebo produktu... o všem tomto a mnohem více se budeme bavit na setkání v Praze 27. dubna na akci Lash Filler Showcase!

mceclip0-4 
 
Tatiana Shcherbyna

 • Multitasker a inspirace: Žena s obrovským talentem a vedením, představitelka moderních podnikatelek- žena nové doby 
 • Zakladatelka a spolumajitelka značky Light Lashes, nejznámějšího italského e-shopu specializujícího se na řasy a úpravu obočí
 • Zakladatelka značky InLei a procedur Lash Filler a Brow Bomber
 • Zakladatelka Light Lashes Academy, mezinárodní školy prodlužování řas a úpravy obočí
 • Světově uznávaný odborník na prodlužování řas s více než 10 lety zkušeností
 • Instruktor top stylistek na národní i mezinárodní úrovni
 • Autorka unikátních výukových programů
 • Porotkyně a organizátorka soutěží v oboru prodlužování řas
 • Přednášející na mezinárodních konferencích v oblasti krásy
 • Diplomovaný kosmetolog  a vývojář nových produktů pro péči o řasy a obočí.
 • Marketingová odbornice se zaměřením na beauty průmysl.

322FADD9-DF02-476F-BF54-F47920C5ABE2

Připojte se k nám na jedinečnou událost plnou lásky na první dotek, kde se seznámíte s novinkami - natáčky do InLei a revoluční novinkou FORMA UP.

 Proč značka InLei nabízí tolik druhů natáček? Proč je výběr správného typu natáčky tak klíčový? Víte, že nejen volba natáčky, ale i správný způsob aplikace přípravku může mít zásadní vliv na výsledný efekt. 

 Během našeho workshopu se neomezíme pouze na teorii. Můžete se těšit na praktické příklady z praxe, které vám pomohou lépe porozumět procesu aplikace a dosaženému efektu. Každá vaše klientka je jedinečná a zaslouží si osobní přístup. S našimi typy se naučíte vybírat ideální kombinaci natáček pro každý typ řas, ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál. 

 Buďte připraveni posunout své dovednosti na vyšší úroveň a staněte se vládkyněmi království laminace řas s Lash Filler! Beauty evangelista Ekaterina Kimlová, váš průvodce v designu oka, bude s vámi sdílet své bohaté zkušenosti a vášeň pro laminaci a prodlužování řas.

Připojte se k nám a nechte se inspirovat její vášní a znalostmi!

409C9510-CD51-447C-AADF-EBDCF74AD239 

Ekaterina Kimlová 

 • Úspěšná podnikatelka: majitelka značky CAREVNA (dříve VIOLET Lashes) jedné z prvních a zároveň nejúspěšnějších firem v ČR, které se zaměřují na školení a produkty pro prodlužování řas. 
 • Exkluzívní distributor italské značky InLei pro ČR a SK a jejich světově žádaných procedur LASH FILLER a BROW BOMBER 
 • Absolventka lékařské fakulty - Epidemiologie a hygiena
 • Beauty evangelista - motivuje a inspirují ženy, jak být krásné uvnitř a navenek, jak šířit tohle poslání dále 
 • Majitelka školicího centra v Ostravě- vyškolených přes 1000 stylistek za 8 let působení 
 • Světový Lash Expert: 15 vystoupila, jako Speaker na mezinárodních konferencích v různých evropských zemi a on-line konferencí v Brazílii 
 • Porotkyně soutěží a organizátorka 
 • Organiátor 7 velkých konferencí a soutěží v České republice v oblasti prodlužování řas (Lash Marathon, Perfect Look Lashes Cup, InLei vzdělávací konferenci… )
 • Učinila profesi "Lash Stylistky/ LAMIMAKER” v České republice žádanou a dobře placenou! 

 83C4C203-FD5A-4EF7-B808-860DFA9C0805

Připojte se k nám na úžasnou světovou premiéru nového postupu aplikace Lash Filler 25.9! Budeme živě demonstrovat kompletní proceduru a ukážeme vám nové produkty v praxi, včetně natáček Form Up, Mousse a Moculare, a sdílet s vámi osvědčené tipy a triky.

Nově budeme umývat řasy ihned po aplikaci, čímž se zkrátí doba procedury a výsledky budou ještě lepší! Během ukázky se zaměříme na nejčastější chyby, které mohou nastat, a budete mít možnost klást otázky. Probereme s vámi vše do detailu, krok za krokem, a všechny procedury vás provede mistrně v oboru Aneta Soumarová, která předá všechny své cenné poznatky, jak vytvořit mistrovsky výsledný efekt.
 14A742F8-943E-4120-950D-AE9FB2E35931

Aneta Soumarová

 • Majitelka kosmetického salonu Perfect Care na okrese Mladé Boleslavi, je kosmetička, stylistka a školitelka značek InLei a Carevna. 
 • Její soutěžní zkušenosti a úspěchy jsou nejen vzorem, ale také inspirací pro mnoho stylistek.
 • Aneta je pětinásobnou vítězkou v kategorii Lash Filler mezi školiteli, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí, včetně Japonska, Velké Británie, Bratislavy apod.. ve své sbírce se muže pyšnit celkem 25 poháry. 
 • Již 8 let je známá svým vášnivým přístupem k oboru a neustálým hledáním inovací a sebevzděláváním.

 C2E095D0-DC17-4263-A516-E2A0149BC891

 Nemůžeme nechat tuto trendy proceduru v pozadí, i když se hlavní pozornost soustředí na uvedení novinky Lash Filler. Brow Bomber má také své inovace, které stojí za povšimnutí.

Architektura obočí a precizní úprava chloupků bez zkroucení jsou témata, o kterých lze diskutovat do nekonečna. 

Navíc společnost InLei přichází s novými barvami speciálně pro blondýnky, takže už není potřeba se obávat tmavého obočí po aplikaci Brow Bomber! 

Připojte se a objevte, jak profesionál přistupuje k této proceduře od komunikace s klientkou až po dokonalý výsledek. Lucie Valoscai, zkušená odbornice v oblasti designu obočí a permanentního make-upu, vás provede celou procedurou a sdílí své nejlepší tipy a triky. Nechte se inspirovat a zdokonalte své dovednosti v úpravě obočí na další úroveň!

1F3CF798-3AE3-454E-9FBD-8B055993C57E 

Lucie Valocsai 

 • Majitelka prestižního řasového studia a školicího centra Lash House v Praze.
 • Certifikovaná školitelka značek Carevna (dříve Violet Lashes) a InLei
 • PM artist 
 • Speaker na prestižních konferencích 
 • Je držitelkou 38 prestižních pohárů z mezinárodních soutěží.
 • 5 krát vyhrála 1.místo v mezinárodních soutěžích prodlužování řas a dostala se do TOP5 v Lash Artu v Paříži na světové soutěži.
 • Porotkyně soutěží

 

logo_-_in_lei_italia

Jaká je vaše investice?

CENA 4000 Kč

pro rezervaci vstupenky  stačí provést 50% z ceny (2000 Kč) a zbytek zaplatit na místě 27.4. nebo rovnou si kupte rovnou celý vstup a už na to nemusíte myslet:-) 

Pro platbu použijte QR kód a do poznámky uveďte svůj email a jméno, které chcete uvést na certifikát. 

96CD4646-1A04-45D1-BA6D-0FE73D74CB21

Pro platby ze Slovenska QR kód nefunguje, použijte platební instrukce: 79 EUR 50% nebo celá částka 158 EUR

 IBAN CZ6520100000002501877918 BICFIOBCZPPXXX

do poznámky uveďte svůj email a jméno které chcete uvést na certifikát 

A9133514-F9B3-4437-B7CD-ED8EA437183C