DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Profesionální nůžky rovné InLei®

Profesionální nůžky InLei® jsou nástrojem Made in Italy vyrobeným z nejkvalitnější oceli. Velmi lehké a neuvěřitelně výkonné: zaručují čistý a velmi přesný řez, ideální pro drobné dokončovací úpravy, které práce lash stylistů vyžaduje.           

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • Nerezová ocel AISI 420
  • Rovné a tenké hroty
  • Maximální přesnost
  • Sterilizovatelný v autoklávu
490 Kč
Dostupnost: Skladem
Profesionální nůžky rovné InLei®

Detailní popis produktu

Profesionální nůžky  jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 420. Dobrý materiál zpracovaný nevhodným způsobem by nepřinesl požadované výsledky, z tohoto důvodu chceme zajistit, aby každá fáze zpracování byla provedena s maximální pečlivostí. Surovina je kována, očištěna pásy a následně válcována.Břitvy ostré jako břitva jsou výsledkem specifického postupu, který zahrnuje broušení, kontrolu a ruční nastavení ostří .

Mají extra jemné hroty , které napomáhají k dokonalému vytvarování prodlužovaných řas podle potřeb oka klientky, stejně jako k velmi přesnému odstřižení lepicí pásky či jiného pracovního materiálu. Umožňují vám řezat čistě na první pokus, aniž byste se k sobě přilepili. Jsou extrémně lehké, snadno se drží a pohodlně se s nimi manipuluje.

Jedním slovem: vysoce profesionální. Proč se spokojit s jakýmikoli nůžkami, když si můžete vybrat vynikající nástroj, který vám usnadní a zpřesní práci? Spoléhání se na italskou produkci je vždy velkou zárukou kvality .

Lze je snadno sterilizovat v autoklávu respektujícím standardní kritéria pro sterilizaci nerezové oceli. Originální obal chrání nůžky před případným pádem a poškozením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: