DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Pinzeta na obočí InLei®

Roky zkušeností nás vedly k vývoji exkluzivní pinzety. Na první pohled se může zdát jako mnoho jiných, ve skutečnosti je to velmi odlišné. V první řadě je to profesionální pinzeta na obočí Made in Italy vyrobená z nejkvalitnější nerezové oceli evropského původu.

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • Tvrdost: střední
  • Přesnost: maximální
  • Sterilizovatelný v autoklávu
  • Délka: 95 mm.
390 Kč
Dostupnost: Skladem
Pinzeta na obočí InLei®

Detailní popis produktu

Na první pohled se může zdát jako mnoho jiných, ve skutečnosti je to velmi odlišné. V prvé řadě je to profesionální pinzeta na obočí Made in Italy, vyrobená z AISI 420A, tedy nejkvalitnější nerezové oceli evropského původu.

Lze jej pohodlně sterilizovat v autoklávu, aniž by hrozilo jeho zničení. Originální balení chrání pinzetu před pády a poškozením.

Proč se tato pinzeta liší od ostatních?

Nezbytnou součástí každého umělce obočí jsou tipy: musí zaručit přesné uchopení chloupků na první pokus a zajistit, aby byly vytrhány, nikoli zastřiženy. Důležitý je i návrat úchopu, který musí časem vydržet (když se hroty zavřou, otevření musí odpovídat uvolnění úchopu).

Výběr kvalitních materiálů v kombinaci s pečlivým a řemeslným výrobním procesem nám to vše umožňuje zaručit!

Výroba pinzety InLei® zahrnuje 15 různých výrobních fází, z nichž většina se provádí na řemeslné úrovni. Abychom byli přesní, každou pinzetu ručně brousí řemeslník s vybavením na míru. Na konci procesu sledujeme ovládání úchopu v temné místnosti, kousek po kousku.

Dobrý materiál zpracovaný neadekvátním způsobem by nepřinesl požadované výsledky, proto celému procesu přikládáme maximální důležitost. Tělo kleští má saténový povrch, díky kterému je úchop pohodlnější a bezpečnější. Nejsou ani příliš tenké, aby neskřípaly pokožku, ani příliš velké, aby bylo možné snadno uchopit i chloupky. Výsledkem je výjimečný, vysoce profesionální produkt . Proč se spokojit s jakoukoliv pinzetou, když si můžete vybrat vynikající nástroj, který vám usnadní a zpřesní práci?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: