DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Pinzeta na obočí InLei® ostrá

Vysoce kvalitní pinzeta z NEREZOVÉ OCELI s tenkým „krabím“ hrotem – ideální pro extrémně přesnou práci. Jedinečný tvar, navržený pro dosažení vynikajících výsledků, zaručuje umělci obočí maximální snadné použití.

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • Extrémní přesnost
  • Vynikající pro ztenčení obočí a definování tvaru
  • Sterilizovatelný v autoklávu
  • Délka: 95 mm.
460 Kč
Dostupnost: Skladem
Pinzeta na obočí InLei® ostrá

Detailní popis produktu

Zkušenosti s Brow Master InLei® nás opět vedly k vytvoření velmi výkonného nástroje, který vychází z hlavních potřeb nalezených v tomto sektoru.

Krabí špičky těchto pinzet jsou ideální pro ztenčení obočí, čištění kratších, zarostlých chloupků nebo definování spodní linie. Po několika prototypech a výkonnostních testech jsme našli dokonalý tvar, prostudovaný do posledního detailu, abychom potvrdili nejtenčí i nejhustší chloupky, od nejdelších po nejkratší. Dokonale vyrovnané hroty značně usnadňují čištění a jejich tvar je ideální pro cílenou práci na malých plochách. Umožňují vám zvednout přesně ten vlas, na který jste mířili, přesně ten jeden vlas, pro který by byla klasická špička příliš široká a riskovali byste vytržení příliš mnoha vlasů!

Je lehký, ale odolný, s bezpečnou, protiskluzovou konstrukcí. Tato pinzeta byla kompletně vyrobena v Itálii, s pečlivým zpracováním včetně ručního broušení hrotů, které zaručuje pevné a přesné uzavření.

Materiál je nejvyšší kvality: NEREZ AISI 430 , odolný vůči korozi a autoklávovatelný (respektuje standardní kritéria pro sterilizaci nerezové oceli).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: