DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

ONLINE InLei® KONFERENCE

ONLINE InLei® KONFERENCE

PRVNÍ VZDĚLÁVACÍ KONFERENCE ZAMĚŘENÁ NA LAMINACI ŘAS LASH FILLER & LAMINACI OBOČÍ BROW BOMBER 

LASH and BROW odvětví se každý rok vyvíjí a mění neuvěřitelnou rychlostí.

Chcete být vždy o krok napřed před ostatními? Nespokojíte se s průměrnými výsledky? Cítíte se občas, že jste na všechno sami a rádi byste sdíleli své zkušenosti s kolegy z branže? Dohání vás stereotyp a potřebujete pořádnou dávku inspirace a motivace?

 

Cílem konference je propojit majitelky velkých úspěšných značek, školitelky, zkušené stylistky, ale i ty začínající! 

Zveme Vás na vzdělávací konferenci InLei®! I Vás, kteří s Itaskou značkou nepracují a přesto by se rádi dozvěděli něco víc. Skvělá příležitost jak si rozšířit své možnosti. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • dny plé vzdělávacích přednášek na téma laminace řas LASH FILLER a laminace obočí BROW BOMBER
  • tipy a triky pro dokonalé výsledky vašich prací
  • rady pro úspěšné podnikání v tomto oboru
  • spousta inspirace, motivace a ,,AHA''momentů

KDE: INSTAGRAM ONLINE @INLEIONLINE_KONFERENCE

v uzavřené skupině na INSTAGRAMU, po uhrazení částky Vám dáme přístup stačí nám jen na skupinu napsat a zaslat screen platby. 

HARMONOGRAM co vás v uzavřené skupině čeká

ZAHÁJENÍ 

EKATERINA KIMLOVA - OD STYLISTKY K ÚSPĚŠNÉ PODNIKATELCE
HLAVNÍ SPEEKR KONFERENCE 
Soustředíte se na své služby, klientky a fungování salonu a stává se, že zapomínáte na jednu důležitou věc: Nejste jen stylistka, ale také podnikatelka!
Co kdybyste pracovali méně a vydělávali více? O tom, že je to možné vás přesvědčí majitelka značky CAREVNA® Ekaterina Kimlová.
Základem je správné nastavení mysli, efektivnější využívání toho, co už máte a malé změny, které vytváří velký rozdíl! Nenechte si ujít přednášku o podnikání, sebevědomí, penězích a vlastní propagaci.
Snižte svůj stres a zvyšte svůj zisk! Jako bonus: Soubor marketingových podkladů pro každou účastnici konference.

 

 

EKATERINA KIMLOVA  a CARMEN GROSS

EKATERINA KIMLOVÁ - UKÁZKA ŽIVĚ: KOMPLETNÍ PROCEDURA LASH FILLER 
Ukázka LASH FILLER od hlavního speekra Ekateriny Kimlové. Nevíte si rady s natáčky, se správným směrem, jak dobře nanést produkt aj. vychytávky? Pak si tuto přednášku nesmíte nechat ujít. Na všechny Vaše dotazy budeme LIVE ODPOVÍDAT. 

 

 

 

CARMEN GROSS - UKÁZKA ŽIVĚ: KOMPLETNÍ PROCEDURA BROW BOMBER
Ukázka BROW BOMBERU od naší školitelky, která je mistr svého oboru v upravě obočí.  Carmen Gross bude navazovat na přednášku NEJČASTĚJŠÍ CHYBY BĚHEM PROCEDURY BROW BOMBER. Zjistěte, jak k proceduře přistupuje opravdový profesionál! Od komunikace s klientkou, určení té správné architektury obočí, přes manipulaci s jednotlivými produkty až po dokonalý výsledek! Součástí bude samozřejmě trhání chloupků voskem od InLei a spousta tipů ke každému jednotlivému kroku.

 

LUCI VALOCSAI- NEJČASTĚJŠÍ CHYBY BĚHEM PROCEDURY LASH FILLER
Už se vám někdy stalo, že jste udělali vše jako obvykle, ale výsledek procedury Lash Filler nebyl podle vašich představ? Luci Valocsai je jako školitelka zvyklá odpovídat na otázky stylistek, které se ptají: ,,Kde jsem udělala chybu?''. Ty nejčastější odpovědi pro vás spojila do jedné přednášky.
Zaměříte se s ní na detaily, které tvoří rozdíl mezi průměrným a dokonalým LASH FILLEREM.


LUCI VALOCSAI - NEJČASTĚJŠÍ CHYBY BĚHEM PROCEDURY BROW BOMBER
Pojďme se detailně podívat na ten nejvýraznější trend v oblasti krásy: laminaci obočí. Vysoce účinné produkty z řady InLei BROW BOMBER jsou tím nejlepším základem pro nádherný výsledek, ale ještě jedna věc je potřeba. Správný a přesný postup! Na co si dát pozor?
Jak opravit nevydařený krok? Jaké postupy zvolit pro krásné obočí po dobu až šesti týdnů? To vše a mnohem víc se dozvíte od Luci Valocsai.


ANETA SOUMAROVÁ - VÝHRY NA VŠECH SOUTĚŽÍCH
Anet vás vtáhne do soutěžního světa, poradí Vám TIPY A TRIKY jak zvolit správnou modelku na soutěž, jaké detaily musíte vychytat, abyste je vždy vyhrály. Anet se pyšní mnohými oceněními a vyhrává jednu soutěž za druhou. 

 

 

CENA:

To vše nyní za nejnižší možnou cenu 2.500 Kč Tatiana Scherbyna a její tým.