DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Ohřívač vosku WAXY InLei®

Profesionální ohřívač vosku s víkem

960 Kč
Dostupnost: Skladem
Ohřívač vosku WAXY InLei®

Detailní popis produktu

InLei „WAXY“ profesionální ohřívač vosku

Profesionální ohřívač vosku s víkem, nastavitelná teplota a inteligentní termostat. Spolehlivý, komfortní a kompaktní. Vyznačuje se malými rozměry, které skvěle vyhovují požadavkům stylistek obočí. Součástí balení je výměnná hliníková vložka s vnitřní rukojetí.

 • Průměr vložky: 78 mm
 • Objem: 200 ml
 • Zelené světlo signalizující dosažení teploty
 • Inteligentní termostat udržující nastavenou teplotu

Ohřívač vosku InLei® je vyroben z ABS plastu odolného vůči teplu a má výkon 40 W. Délka připojeného kabelu je 1,50 m.

Díky jeho malým rozměrům je možné pracovat rychleji, poněvadž umožňuje rozpustit i velmi malá množství vosku za krátkou dobu. Je vynikající k tomu, aby jej používaly stylistky obočí, a to v kombinaci s voskem InLei® Sensitive Wax. Víko pomáhá uchovávat teplo uvnitř vložky, takže ohřev probíhá rychleji. Teplotu ohřívače lze nastavit v rozmezí od 30°C do 125°C. Po zapnutí ohřívače vám červené světlo signalizuje, že je vosk ve fázi ohřevu, zatímco zelené světlo vás upozorní, že bylo dosaženo nastavené teploty. Inteligentní termostat umožňuje udržovat teplotu vosku na požadované úrovni.

Hliníková vložka má průměr 78 mm a objem 200 ml. Můžete ji vyjmout za pomoci příslušné rukojeti, která je součástí balení. Vložku lze zakoupit i samostatně, aby bylo možné provádět pravidelnou výměnu. Pro zachování životnosti ohřívače vosku doporučujeme používat ohnivzdorné ochranné objímky InLei®, které nejsou součástí této sady, jsou však k dispozici v balení po 50 ks na našem webu. Pomohou vám udržovat vaše pracoviště v čistém stavu a zamezí náhodnému znečištění vosku.

Každé balení obsahuje:

 • 1 x ohřívač vosku
 • 1 x víko
 • 1 x vložku
 • 1 x rukojeť 

NÁVOD K POUŽITÍ

 1. Sejměte víko PROFESIONÁLNÍHO OHŘÍVAČE VOSKU InLei® a naplňte vnitřní vložku požadovaným množstvím vosku.
 2. Zasuňte kabel do zásuvky a otočením malého otočného ovladače zařízení zapněte. Vosk InLei® se má používat při teplotě 50°C. Rychlejšího výsledku docílíte nasazením víka. Vosk musí dosáhnout konzistence medu.
 3. Kontrolka termostatu bude svítit červeně, dokud nebude dosaženo nastavené teploty, poté se rozsvítí zeleně, čímž potvrdí dosažení nastavené teploty.
 4. Vyčistěte oblast určenou k depilaci a vyčkejte, dokud pleť zcela nevyschne.
 5. S použitím vhodné špachtle naberte a naneste na pleť malé množství vosku za účelem otestování teploty. Odeberte vosk a rozetřete jej na ošetřovanou pleť.
 6. Počkejte, dokud vosk neztvrdne, a poté jej odtrhněte. Aby byly výsledky depilace co nejlepší, je třeba vosk odstranit rozhodným pohybem a při napnuté pokožce. Vosk InLei® se dá nanášet v obou směrech růstu chloupku (po směru a proti směru růstu).
 7. Po depilaci proveďte hydrataci pleti.
 8. PROFESIONÁLNÍ OHŘÍVAČ VOSKU InLei® po použití vypněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: