DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

NEW Lash Filler FORM1 4ml

610 Kč
Dostupnost: Skladem
NEW Lash Filler FORM1 4ml
form1 4ml
Novinka

Detailní popis produktu

PROCEDURA LASH FILLER® vychází z promyšleného složení velmi jemného permanentního přípravku, který je základem tohoto postupu. Následuje barvení, která je speciálně navrženo tak, aby probíhalo současně s chemickým procesem a za pomoci jemného 1,5% rafinovaného kyslíku. Celé ošetření uzavírá Filler, který zvýrazňuje, vyživuje, zahušťuje a posiluje strukturu vlákna a současně dodává barvu a lesk řasám našich klientek.

Tento revoluční produkt byl v plném rozsahu vymyšlen, testován a vyroben v Itálii. Péče LASH FILLER® zaručuje průměrné zvětšení objemu řas až o 24 % během tří aplikací. Tato skutečnost byla prokázána a potvrzena klinickým testem provedeným ve Výzkumném ústavu v Miláně.

Díky komplexu „Three Regeneration“ a vhodné přípravě řas a obočí přípravky In Lei® „FORM 1“ a In Lei® FIX 2“ je zaručen stabilní výsledek a vysoce účinná výživa a zvýšení objemu řas; řasám a obočí dodává hedvábný vzhled. Procedura LASH FILLER® má schopnost dostat se až k folikulu chloupku, který vyživuje a působí na jeho strukturu i během následujících měsíců. In Lei® „FILLER 3“ dále podporuje proliferaci keratinocytů uvnitř vlákna.

Kouzlo produktu dotváří jeho obal, který zaručuje použití bez zbytečného odpadu. Díky uživatelsky příjemnému kapátku dokážeme z lahvičky odebrat potřebné množství, aniž bychom přípravek kontaminovali.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: