DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

NEW Lash Filler FIX2 4ml

610 Kč
Dostupnost: Skladem
NEW Lash Filler FIX2 4ml
fix2 4ml
Novinka

Detailní popis produktu

InLei® „FIX 2“ - fixační přípravek na řasy

Fixace řas a obočí v rámci procedury LASH FILLER.

  • Vyrobeno 100% v Itálii
  • Klinicky testovaná účinnost ve spolupráci s prestižním univerzitním institutem
  • Pouze pro profesionální použití. Přečtěte si pokyny a dodržujte je 
  • Používejte výhradně s permanentním přípravkem In Lei® „FORM 1“
  • Obsah: 4 ml
  • 100% vegan 

PROCEDURA LASH FILLER® vychází z promyšleného složení velmi jemného permanentního přípravku, který je základem tohoto postupu. Následuje barvení, která je speciálně navrženo tak, aby probíhalo současně s chemickým procesem a za pomoci jemného 1,5% rafinovaného kyslíku. Celé ošetření uzavírá Filler, který zvýrazňuje, vyživuje, zahušťuje a posiluje strukturu vlákna a současně dodává barvu a lesk řasám našich klientek.

Složení fixačního přípravku In Lei® „FIX 2“ umožňuje „zafixovat“ oblouk řasy podle tvaru použité natáčky. Účinek je zaručený a rychlý, dokonale spolupůsobí s první látkou, která již byla nanesena na řasy, In Lei® „FORM 1“. Připraví strukturu řas a obočí na další krok díky dokonale vyváženému složení se správným procentem účinné látky, peroxidu vodíku. Přípravek In Lei® „FIX 2“ byl v plném rozsahu vyvinut a vyroben v Itálii, vzniká tedy použitím vysoce kvalitních surovin.

Tento fixační přípravek na řasy je navržen tak, aby působil v dokonalé souhře při proceduře LASH FILLER a zaručil tak spolehlivé a prokazatelné výsledky! Používejte výhradně s příslušným permanentním přípravkem In Lei® „FORM 1“. Jeho primární obal je navržen tak, aby neumožňoval plýtvání přípravkem, a uzávěr malé lahvičky na závit zaručuje, že bude přípravek dobře utěsněn a chráněn před vnějšími vlivy.

 

Způsob použití:

  1. Používá se po aplikaci přípravku „FORM 1“ In Lei® - permanentního přípravku na řasy.
  2. Pomocí štětečku rozetřete tenkou vrstvu přípravku na řasy (natočené na natáčce), nechte působit polovinu doby, než tomu bylo u prvního přípravku.
  3. Odstraňte produkt čistým a suchým vatovým tamponem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: