DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

InLei® Forma: univerzální natáčky na řasy, na které všichni lamimakers čekali

Po 4 letech navrhování a dokončování, tisících provozních testů provedených mistry z celého světa, stovkách barevných nátisků a nekonečných kontrolách kvality... dlouho očekávané natáčky InLei® Forma jsou nyní k dispozici!

Dva druhy v každé krabici

 

 

 

 

 

 

Každé balení InLei® Forma obsahuje 4 páry natáček vyrobených ve dvou variantách:

 

  • 2 páry s lesklou vnější povrchovou úpravou
  • 2 páry s matným vnějším povrchem

 

Někteří lamimakeři našli přednost v práci s jedním typem před druhým, zatímco jiní se shodli na obou, aniž by si všimli zvláštních rozdílů. To je velmi subjektivní vnímání .

 

V obou případech mají profesionálové rádi dvě varianty, aby si na svých sociálních stránkách dopřáli úžasné fotografie a videa!

Vlastnosti natáček InLei® Forma

Lamimakery dobře známe a víme, že rádi znají věci v praxi. Uvedeme proto některé konkrétní podrobnosti a vysvětlíme, jak moc jednotlivé funkce ovlivňují na provozní úrovni:

 

  • KŘIVKA POKLESU

 

InLei® Forma se zrodila ze studia nejnovějších trendů. Jeho kapkovitý tvar poskytuje harmonické a vyvážené zakřivení , které poskytuje různý efekt v závislosti na oku, na kterém je použit.


  • TVAR PŮL MĚSÍCE

Dokonale vyhovuje každému typu oka a pomáhá lamimakerovi pracovat s extrémní lehkostí v každé situaci.

  • ZÁŘEZY 

Hlavní problém mnoha lamimakerů spočívá v umístění řas dokonale kolmo k základně: pokud se v tomto kroku vyskytnou chyby, ohrozíte výsledek tím, že riskujete, že řasy budou zkřivené nebo zkřížené. 
Abychom se tomuto problému vyhnuli, na horním okraji InLei® Forma jsme vložili zvýšené zářezy, které pomáhají 
nastavit správný směr.

  • PRAVÁ A LEVÁ

Aby byl efekt co nejvíce symetrický a harmonický, odlišili jsme pravou natáčku od levé. Pravá se pozná podle malé pomlčky nad slovem „Forma“.

Směrem dovnitř je zakřivení plošší a směřuje k linii klasických přírodních natáček InLei® (s 1). Směrem ven je však zakřivení více zaoblené a má tendenci ke zvlnění. V případě potřeby můžete zaměnit levou a pravou v závislosti na oku, na kterém musíme pracovat.

   • PŘILNAVOST 

Povrch, který přichází do kontaktu s pokožkou, je lesklý, přilnavost je tak maximální a v některých případech lze pracovat i bez nalepení natáčky na víčko. To jsou jen hlavní vlastnosti: InLei® Forma je štít typu vše v jednom, který vám umožní experimentovat s milionem technik a použití. Aktivován režim Lash Filler: pojďme ohromit svět báječným vzhledem!!!

 

Co je na tom tak zvláštního?

Struktura natáčky InLei® Forma má povrch bez záhybu, což znamená, že je vpředu zcela hladký. Z tohoto důvodu je vhodný pro různé délky řas. Jeho jedinečnost spočívá v tomto detailu: v závislosti na délce řas vám umožní dosáhnout jiného efektu!

Jeho tvar zajišťuje maximální snadné použití i pro začátečníky.

Co se týče materiálů, je celý vyroben v Itálii se 100% platinovým silikonem. Dezinfikovatelné s InLei® F Plus a autokávu!

 
 

Kdy se doporučuje používat tento typ natáček?

InLei® Forma je univerzální natáčka, vhodný pro každý typ očí a řas. 

Jsou perfektní pro korekci směru řas a velmi užitečné, když čelíme spáleným nebo velmi naježeným řasám. Umožňuje pracovat na celé délce každé řasy. 

Existuje mnoho možných schémat aplikace InLei® Form 1. Říkáme tomu univerzální, protože v 99 % případů funguje skvěle a to 1 % je zvláštní typ oka, na které se to nedoporučuje – ale při dodržování správných opatření jsou skvělé na jakýkoli typ oka. to štít a mnoho případů, kdy Forma doporučujeme před

 

3 zajímavosti o vytvoření InLei® Forma

1. Úplně první verze se jmenovala InLei® Aurea : byl vytvořen na základě zlatého řezu, ale tyto natáčky byly pouze pro některé velmi specifické typy očí. Cílem bylo vytvořit natáčky univerzální, proto byla tato verze zavržena. Kdo ví – třeba to někdy ožije

2. Po mnoha opravách v digitálním designu byly vytvořeny tři různé formy , než se dospělo k finální verzi.

3.Zjistili jsme, že barevné pigmenty silně ovlivňují měkkost (a tím i pohodlí) natáčky. Testery vyrobené v plné zelené barvě byly velmi tuhé, ale když jsme snížili množství zelené v natáčce, vrátili jsme se k elasticitě typické pro platinový silikon. Proto jsme se nakonec rozhodli pro poloprůhlednou barvu , velmi pohodlnou, ale přesto působivou! A teď... je čas experimentovat!

Vyzkoušejte všechny odstíny InLei® Forma, označte naši oficiální stránku @inleiczsk na Instagramu a použijte oficiální hashtag #inleiforma, abyste nám ukázali svou skvělou práci!