DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

LADY SHIELD

Krém na oblast kolem obočí speciálně navržený k ochraně nejcitlivější pokožky před trvalými látkami během ošetření Brow Bomber. Vytváří velmi lehký a prodyšný film, který působí jako bariéra proti chemickým prvkům, aniž by ucpával póry

  • 100% Vyrobeno v Itálii
  • Ochranné a uklidňující
  • Svěžest a úlevný účinek na pokožku
  • Cenné účinné látky
  • Láhev se zacvakávacím uzávěrem
  • Obsah: 50ml
440 Kč
Dostupnost: Skladem
LADY SHIELD

Detailní popis produktu

Krém na oblast kolem obočí speciálně navržený k ochraně nejcitlivější pokožky před trvalými látkami během ošetření Brow Bomber. Vytváří velmi lehký a prodyšný film, který působí jako bariéra pro chemické látky, aniž by ucpával póry

Složení InLei® Lady Shield je založeno na třech hlavních aktivních složkách:

FOMBLIN®: vědecky pokročilá surovina, která na pokožce vytváří průhledný, prodyšný a nemastný film bez zápachu. Jeho specifická filmotvorná a vodu odpuzující struktura zabraňuje dehydrataci, podráždění a zarudnutí a zároveň zaručuje velmi vysoký výkon z hlediska ochrany pokožky.

ZANTHALENE®: přírodní aktivní složka získaná ze sušených plodů Zanthoxylum Bungeanum, rostliny "Sičuánský pepř". Je rozšířený v Asii a po tisíce let se používá v tradiční čínské medicíně a kuchyni pro své protizánětlivé, zklidňující a protisvědivé vlastnosti . Tyto plody mají také velmi specifické molekuly, které působí na neuromuskulární komunikaci ve struktuře pokožky, snižují podráždění a snižují citlivost pokožky . Díky této složce je snížen případný pocit nepohodlí, který by klient mohl pociťovat při aplikaci první látky a při trhání voskem nebo pinzetou.

FYTOSFINGOSIN: složka již přirozeně přítomná v naší stratum corneum. Má za úkol zlepšovat strukturu ochranného hydrolipidického filmu pokožky, napomáhat rekonstrukci keratinocytů, působí antibakteriálně a protizánětlivě.

JAK POUŽÍVAT A VLASTNOSTI:

  • Vezměte malé množství krému a jemnými pohyby prstů nebo pomocí vatového tamponu jej rozetřete na pokožku kolem oblouku obočí.
  • Počkejte 3-4 minuty, dokud se zcela nebo částečně nevstřebá , a poté pokračujte v ošetření aplikací InLei® Brow Lift 1 - permanentní na obočí.
  • InLei® Lady shield - ochranný krém na kontury obočí lze také použít ke zlepšení zážitku z epilace , a to nanesením produktu před použitím pinzety nebo vosku. Po nanesení nechte působit 3-4 minuty, než budete pokračovat v proceduře. 
  • Je také velmi užitečné vědět, že tento produkt lze na konci ošetření aplikovat jako zklidňující a zklidňující krém.

Po nanesení ochranného krému klient pocítí na pokožce pocit svěžesti a úlevy. Jeho specifická mentolová vůně pomáhá rozšířit tento "ledový efekt" , který zmírňuje jakoukoli možnou nepříjemnost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: