DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

InLei® nit pro vyměření obočí / HNĚDÁ

Předbarvená nit pro mapování obočí umožňuje rychle a snadno kreslit přesné, symetrické a definované linie designu. Linka po pokožce jemně klouže a není mastná.

  • hnědá barva
  • 30 m dlouhé
  • Vysoce kvalitní skleněné obaly
  • Extra odolný
  • Kovový jazýček na řezání závitů
  • Provádí 70/95 ošetření
450 Kč
Dostupnost: Skladem
InLei® nit pro vyměření obočí / HNĚDÁ

Detailní popis produktu

Hnědá architektonická nit je vhodná pro práci se světlými i tmavými odstíny pleti. InLei® Brown Thread je vyrobena z bambusového vlákna, velmi jemného k pokožce. Kromě toho je nit ultratenká a bohatá na inkoust, což vám umožňuje snadno kreslit jasné čáry, aniž byste museli nadměrně tlačit.

Každá část vlákna může nakreslit více než 10 čar, než dojde inkoust. S jednou lahvičkou můžete provést přibližně 70/95 ošetření v závislosti na délce použité nitě u každého klienta a/nebo v závislosti na preferencích mistra.

Je to nejlepší nástroj pro navrhování s extrémní přesností tvaru oblouků v dokonalé harmonii s obličejem. Nepostradatelný pro laminaci obočí InLei® Brow Bomber, barvení hennou a semipermanentní make-up.

Hnědá barva pomáhá získat velmi přirozenou přípravnou kresbu, která je také ideální pro simulaci tvaru při poradách. Nezanechává šmouhy a absolutně není mastný. Zjednoduší vaši práci a zajistí, že získáte profesionální a hyper-přesné výsledky v několika krocích, důkaz na Instagramu!

Skleněný obal, elegantní a odolný, zajišťuje dokonalé uchování nitě, která zůstává správně nasáklá a dlouhodobě nevysychá. Kromě toho tato nádoba dokonale blokuje předem nabarvené vlákno, což vám pomáhá udržovat vaši pracovní stanici vždy čistou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: