DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

BOX InLei® ADIUTRIX sérum na růst řas a obočí 9 kusů

Získejte všechny své zákazníky díky tomuto boxu. Jeho působivý design je perfektní, aby upoutal všechny oči. Je k dispozici ve dvou různých formátech a byl vytvořen s většími rozměry než naše ostatní boxy, aby ve vašem kosmetickém salonu vynikl jako šperk. 
Váš spojenec pro zvýšení prodeje a přilákání více a více zákazníků!

  • 100% Vyrobeno V Itálii
  • Úžasný design s důrazem na nejmenší detail
  • Výrobek pro domácí použití
  • Obsah: 9 kusů
11 580 Kč
Dostupnost: Skladem
BOX InLei® ADIUTRIX sérum na růst řas a obočí 9 kusů

Detailní popis produktu

LUXUSNÍ BOX InLei® ADIUTRIX sérum na růst řas a obočí CELKEM 9 ks 

InLei® Adiutrix sérum na řasy a obočí.
Podpora růstu řas a obočí vytvořená výhradně z bezpečných a certifikovaných složek: ve skutečnosti neobsahuje léčivé složky, které by mohly být škodlivé pro oči. Jeho účinnost byla testována prostřednictvím Long Term testu, který prokázal výsledky při neustálém používání 2x denně po dobu minimálně 30 dnů. Rozdíl je viditelný i pouhým okem: řasy a/nebo obočí vypadají viditelně silnější a poskytují intenzivnější vzhled.

Inovativní funkce

InLei® Adiutrix je založen na dvou aktivních složkách

  • REBALANCING Complex : proniká hluboko, obnovuje rovnováhu vlasového folikulárního cyklu, podporuje vývoj delších a hustších vlasů - získává se z koncentrátu klíčků fazolí mungo a červeného jetele;
  • VOLUMIZING Complex : molekuly, které hydratují strukturu a vyhlazují povrch vlasu a zároveň zvětšují jeho objem - na bázi rýžových aminokyselin a fermentovaného datlového extraktu.

JAK POUŽÍVAT:

Nanášejte přípravek na řasy a/nebo obočí, natřete každý chloupek od kořínků ke konečkům. Používejte ráno a večer na čisté vlasy. Proveďte jeden průchod zdola nahoru, pokud jsou řasy/obočí velmi husté, opakujte to podruhé. Po nanesení nechte produkt několik okamžiků zaschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: