DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Aplikátor HELPER InLei® 2.0

InLei® Helper je praktický hřeben, který pomáhá roztáhnout, rozdělit a narovnat řasy na silikonové kulmě během ošetření Lash Lift a Lash Filler. Pohodlný a praktický tvar nezbytný pro precizní práci. Verze 2.0 specifická pro velmi tenké řasy .

  • Vyrobeno v Itálii
  • 18 zubů
  • Ergonomický tvar s oběma funkčními stranami
  • Odolný  100% polykarbonát
  • Balení: 1 hřeben
110 Kč
Dostupnost: Skladem
Aplikátor HELPER InLei® 2.0

Detailní popis produktu

Helper 2.0 je ideální pro rozčesání jemných nebo velmi jemných řas a chloupků. Šířka hřebenu je shodná s klasickou verzí Helperu, zuby jsou však mnohem menší a hustší, což umožňuje oddělit i ty nejtenčí a nejjemnější chloupky.

Strana se zuby umožňuje dobře oddělit každou řasu od druhé a dát správný směr. Plochá část naopak pomáhá dodat každému vlasu to správné napětí. Helper je trumfem InLei®, protože jeho design byl propracován do posledního detailu, aby všem co nejvíce usnadnil práci.

Tiffany zelená barva nového Helper 2.0 vám umožní jej okamžitě rozpoznat na Vašem pracovním stole. Byl speciálně navržena tak, abyste jej nezaměnili s Helprem průhledným.

Jedná se o revoluční nástroj díky svému pohodlnému, lehkému a ergonomickému tvaru, který vám umožní pracovat se všemi oblastmi oka s maximální lehkostí.
Materiál je nejvyšší kvality: odolný a vysoce výkonný polykarbonát.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: