DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY OD 2500 KČ!

Nenechte si ujít InLei® SENSITIVE WAX, nový depilační vosk na obličej!

PROČ SI VYBRAT TENTO SYNTETICKÝ VOSK?

 • profesionální produkt určený k ošetření jemných partií obličeje
 • není parfemovaný
 • je hypoalergen
 • neobsahuje kalafunu, složku, která často způsobuje alergie. Ve skutečnosti je v dnešní době mnoho alergických reakcí vyvinuto z přírodních složek, které naše tělo dobře zná. Aby se předešlo takovým situacím a podráždění pokožky, Sensitive Wax obsahuje jako hlavní složku syntetickou pryskyřici .
 • je na pleti velmi pružný
 • nevytváří zarudnutí a otoky
 • perfektní výsledky po dobu až 4-6 týdnů

SPECIFICKÝ VOSK PRO EPILACI CITLIVÝCH OBLASTÍ

Tento produkt byl speciálně navržen pro obličej . 
Jedná se o inovativní vosk na syntetické bázi. Jak se očekávalo, díky této vlastnosti je 
ideální pro ošetření nejcitlivějších oblastí. 

Pro Italskou značku InLei® bylo velmi těžké rozhodnutí do vosku nevložit žádný parfém : na jedné straně je to právě to, co dodává značce osobitost a činí ji rozpoznatelnou na dálku, na druhé straně je parfém hlavním viníkem alergických reakcí.
Zdraví pokožky je pro tuto značku velmi důležité.
Vosk zahřátím a zvýšením rozšíření pórů má schopnost hluboce působit na pokožku, ale velmi jemné složení Sensitive Wax nezpůsobuje zarudnutí a zabraňuje podráždění.

MÁLO ÚSILÍ A VELMI VYSOKÁ PŘESNOST!

InLei® SENSITIVE WAX je elastický horký vosk poslední generace , který umožňuje vícesměrnou aplikaci a trhání bez ohledu na směr růstu chloupků. 

Jeho jemná a neuvěřitelně obklopující textura umožňuje velmi snadné použití, obalí každý jednotlivý vlas pro rychlejší, přesnější a efektivnější práci! Při prvním trhání se exportuje až 98,9 % vlasů. Zajištěna nejvyšší přesnost.  Skutečný průlom v odstraňování chloupků na obličeji! 
Bez námahy odstraníte jak nejhustší chloupky, tak téměř neviditelné chmýří.

Má nízkou teplotu rozpouštění, která zabraňuje riziku popálení pokožky a zůstává elastická i po odstranění . Jeho struktura umožňuje provádět ošetření velmi snadno, bez nadměrného zatěžování pokožky . 

Manipulace s ním je velmi snadná – vyzkoušelo to mnoho začátečníků a všem se podařilo získat dokonale hladký povrch, aniž by způsobily zarudnutí a otoky.

VOSK vs PINZETA

Proč je Sensitive Wax lepší než pinzeta?

 • klientovi nezpůsobuje bolest: dobrovolníci, kteří náš vosk vyzkoušeli, uvedli, že při trhání voskem se cítili komfortněji, než trháním s pinzetou 
 • umožňuje vám dosáhnout dokonalých a trvalých výsledků
 • pinzeta riskuje, že způsobí zarůstání chloupků a zlomí dřív, než jsou vytrženy 
 • s voskem je snazší chloupky úplně odstranit, včetně cibulky
 • elastická struktura tohoto vosku usnadňuje stylistce práci a urychluje ji 
 • konečný výsledek je extrémně přesný a dodává obočí čistý obrys

TESTOVÁNO, CERTIFIKOVÁNO A VYROBENO V ITÁLII

InLei® SENSITIVE WAX obsahuje suroviny evropského původu a má 100% výrobu v Itálii , s kvalitou zaručenou certifikací GMP (Good Manufacturing Practice Certification). 

Péče při zpracování je pro Italskou značku InLei® velmi důležitým bodem, protože z něj dělá jeden z nejlepších depilačních vosků na obličej. Je mikrobiologicky kontrolovaný a bezpečný , zaručená účinnost pro jeho PAO 36 měsíců od data otevření. 

NEZAMĚNITELNÁ ZNAČKA InLei®

Sensitive Wax se dodává v malých modrozelených kapkách, velmi podobných té, která vždy odlišovala značku InLei®. Ti, kteří ji již použili na našich kurzech a první, kteří si ji koupili z naší stránky, si okamžitě zamilovali barvu, jemnou konzistenci a dokonale homogenní aplikaci! Je baleno v průhledném sáčku na zip, který obsahuje 250 g produktu.

Tento inovativní syntetický vosk vám změní život, vaše práce nebyla nikdy jednodušší. Vidět znamená věřit, ale varujeme vás. Jednou se bez něj neobejdete!

Na co čekáš? Běž si ho objednat!